HİZMET BÖLGELERİMİZ
ANTALYA KONYAALTI SPOTÇULAR
antalyaspot

Antalya Konyaaltı spotçular deyince siz ilk çağrıştırdığı tamir edilen ya da defolu malların bulunduğu satış noktası olabilir. Ancak Konyaaltı spot mağazası olarak şunu ifade etmeliyiz ki; tayin, taşınma, ev ya da ofis değişikliği sebebiyle sadece 1-2 ay gibi kısa bir süre kullanılan ürünlerde spotçuya satılmaktadır. Bu nedenle mağazamızda henüz bir, iki ay önce sıfır ürün piyasasından alınmış fakat çeşitli sebepler doğrultusunda bize satılmış eşyalarda bulunmaktadır. Özellikle Antalya Spot mağazamızda beyaz eşya ve mobilya konusunda piyasa değerinin nerdeyse 3’te bir fiyatına, sıfır ürün kalitesinde eşya bulabilmeniz mümkün.

Antalya Konyaaltı spotçular ile ilgili şunu da belirtmek gerekir ki; eskimiş model tutmamış seri sonu ürün gibi nedenlerle de mağazamızda sıfır ürünleri de bulabilirsiniz. Hiç kullanılmamış olmasına rağmen sıralanan sebeplerden dolayı piyasa değerinin altında ürün satın alabilirsiniz. Konyaaltı spot aracılığı ile sadece ürün alımı değil dilerseniz ürün satışı da yapabilirsiniz. Üstelik bunun için hiçbir taşıma ücreti ödemezsiniz. Nasıl mı?

ANTALYA KONYAALTI SPOTÇULAR

İkinci el eşya alımlarımızda, kişinin talebi üzerine belirttiği adrese giderek nakit alım yapmaktayız. Ürünü satın aldıktan sonra müşterimizden kargo ücreti istemeden, paketleme ve taşıma işlemlerini kendimiz halletmekteyiz. Böylelikle Antalya Konyaaltı spotçular arayışına giren satıcı konumundaki bireyler, hiçbir ücret ödemeden ürün satışı yapabilmektedir. Üstelik ödemenin nakit olması da, satıcının kaygı etmeden ikinci el eşyalarını elden çıkarmasını sağlamaktadır. Konyaaltı spot ihtiyaçlarınızda 0543 540 1983 numaralı telefondan bizlere ulaşmanız yeterlidir!

antalyaevkur
Etiketler : , , , ,
SOĞUKSU SPOT antalya spot eşya lara spot GÜRSU İKİNCİ EL EŞYA 2.EL EŞYA ALAN YERLER lara ikinci el eşya İKİNCİ EL EŞYA ALAN YER EŞYA SATMAK İSTİYORUM liman spot ANTALYA OTEL EŞYASI ALANLAR antalya eşya alanlar 2 el eşya alanlar antalya gürsu 2 el eşya alanlar antalya lara spotçular Uncalı eşya alanlar kepez ikinci el eşya spot evkur SPOT EŞYA SPOTÇULAR kepez spot liman ikinci el eşya manavgat spot ikinci el eşya alanlar antalya ikinci el eşya fiyatları 2.el spot antalya 2 el eşya alan yer lara evkur ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA İKİNCİ EL EŞYA kullanılmış eşya alanlar ANTALYA SPOT 2.EL EŞYALAR 2.EL EŞYA SATIŞI OTEL EŞYASI ALANLAR LARA EŞYA ALANLAR İKİNCİ EL EŞYA FİYATLARI LARA SPOTÇULAR 2 EL EŞYA İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER konyaaltı spot ikinci el eşya antalya gürsu spot ANTALYA 2 EL EŞYA SPOT EŞYALAR antalya evkur İKİNCİ EL EŞYALAR SPOT EŞYALARI SPOT EŞYA FİYATLARI ANTALYA KONYAALTI SPOT Altınkum ikinci el eşya
#

ANTALYA SPOT

Her Türlü Eşyalarınızı Nakit Alıyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OTEL EKİPMANLARI

Otel Pansiyon Eşyalarınızı Alım Yapmaktayız

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
mobilya

KOLTUK VE MOBİLYALAR

Mobilya Koltuk Takımları ve Yatak Bazalar

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
beyazesya

BEYAZ EŞYALAR

Her Modelde Beyaz Eşyalarınızı Alıyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
NAKLİYE

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın