antalyaspot  
HIZMET BOLGELERIMIZ
SON EKLENEN YAZILAR
OTEL EKiPMANLARi
ANTALYA OTEL EŞYASI ALANLAR

KONYAALTI İKİNCİ EL EŞYA

Eşya alımlarımızı haftanın her günü yapmaktayız. Konyaaltı ikinci el eşya Antalya’nın göz bebeği Konyaaltı bölgesi en çok nüfus barından ilçesi olup turizminde gözdesidir.

KONYAALTI İKİNCİ EL EŞYA

HER SENE ÖZELLİKLE YAZ SEZONLARINDA TURİST AKIMINA UĞRAYAN KONYAALTI BU KADAR DEĞİŞİKLİK GÖSTEREN NÜFUSU YÜZÜNDEN; HEM ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA HEMDE SIFIR OLARAK EV EŞYALARINA İHTİYAÇ DUYMAKTADIR.

Antalya’nın ikinci el piyasasının büyük iş yaptığı konyaaltı ilçesinde her bölge ve her mahallesindeki ikinci el eşyaları otel ekipmanları ofis büro malzemelerini yerinde nakit olarak alım  yapmaktayız.

Güllük bölgesinde bulunan işyerimize 20 dakika mesafesi bulunan konyaaltı özellikle gürsu, arapsuyu SPOT, liman İKİNCİ EL EŞYA, hurma 2.EL EŞYA, pınarbaşı SPOT, uncalı EVKUR, molla yusuf SPOT EŞYA mahallelerine aynı saat içinde giderek eşyaları yerinde değerinden alım yapmaktayız.

Konyaaltı ikinci el eşya ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz!

EŞYALARINIZI HEM UYGUN FİYATLARA HEMDE HIZLI BİR ŞEKİLDE SATIM YAPMAK İÇİN BİZLERE ANTALYA SPOT OLARAK TELEFONDAN YADA MAİL ADRESİMİZDEN HAFTANIN 7 GÜNÜ ULAŞABİLİRSİNİZ.

EŞYA FOTOĞRAFLARINI GÖNDERDİĞİNİZDE DE ANINDA EŞYALARINIZIN 2 EL PİYASA FİYATLARI ÖĞRENME ŞANSINI SİZLERE VEREN ANTALYA SPOT /  İKİNCİ EL EŞYADA HER ZAMAN SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN YANINDA BULUNARAK EŞYALARINIZI YERİNDE ALIM YAPMAKTADIR.

KONYAALTI İKİNCİ EL EŞYA SATIŞLARINIZDA İRTİBAT NUMARAMIZ: 0543 540 1983

ANTALYA SPOT

ikinci El Esyalari Degerinden Alim Yapiyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL MOBiLYA

Mobilyalarinizi Nakit Olarak Aliyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

iKiNCi EL BEYAZ ESYA

Buzdolabi Firin Camasir Bulasik Makineleri

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

2.EL BURO OFiS ESYASi

Masa Sandalye Buro Mobilyalari Koltuk

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OTEL EKiPMANLARi

Otel Esyalari Hurda Harfiyat Krom Malzemeler

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
Call Now Button
Open chat