Cuma, Haziran 7ANTALYA SPOT - İKİNCİ EL EŞYA
Shadow

İLETİŞİM

TELEFON : 0 543 540 1983
MAİL : antalyaspot@hotmail.com
FACEBOOK : facebook.com/antalyaspotikincielesya
WATHSAPP : 0 543 540 1983
TWİTTER : twitter.com/ANTALYA2ELSPOT

Adres : Deniz Mah. 124 Sok 2, Kaptan Apt NO:32

Muratpaşa / ANTALYA

İLETİŞİM

Burada Antalya spot firmasının iletişim bilgileri bulunmaktadır. Eşyalarınızı satmak yada eşya almak için buradaki irtibat adreslerimizden bize her gün ulaşım sağlayabilirsiniz.

İkinci elde iletişim nedir? BU YAZIMIZ ARACILIĞIYLA İKİNCİ EL ÜRÜN SATIŞI İÇİN NASIL İRTİBAT KURABİLECEĞİNİZİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ. YAZIMIZ SONUNDA ANTALYA SPOT EŞYA İÇİN KULLANABİLECEĞİNİZ KANALLARINI DA PAYLAŞMAYI İHMAL ETMEDİK!

MÜŞTERİLERİMİZİN İKİNCİ EL EŞYA ALMAK YADA SATMAK İÇİN İNTERNET YADA GAZETEDEN BU İŞİ YAPAN FİRMALARA ULAŞMALARI ARTIK ÇOK KOLAY OLSA BİLE BAZI MÜŞTERİLERİMİZ BUNLARA ULAŞMA YOLUNDA BAZEN ZORLANIYORLAR.

MESELA BAZI TANIDIĞI ARKADAŞ YADA YAKIN ÇEVRELERİNE TANIDIĞIN İKİNCİ EL EŞYA İŞİ YAPAN VAR MI DİYEREK TELEFON YADA ADRES BİLGİSİNE ULAŞMAYA ÇALIŞIYORLAR. BU NEDENLE ESKİ EŞYALARINI SATMAK İSTEYENLER İÇİN KOLAYLIK OLMASI ADINA BU SAYFAMIZI OLUŞTURDUK.

ANTALYA SPOT ARACILIĞI İLE İKİNCİ EL EŞYA SATIŞI YAPMAK İSTEDİĞİNİZDE BU ADRESLERİNDEN DİLEDİĞİNİZİ KULLANABİLİRSİNİZ. TÜM İRTİBAT ARAÇLARINI AKTİF BİR ŞEKİLDE KULLANMAKTAYIZ.

HER GÜN FAALİYET GÖSTEREN İŞ YERİMİZ İKİNCİ EL EŞYA ALIMLARINDA HER ZAMAN EN İDDiALI FİYATLARI VEREREK SİZ MÜŞTERİLERİMİZİ MEMNUN ETMEKTEDİR. SİZDE BİZLERE ULAŞARAK ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA SATMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDA BULUNAN İRTİBAT ADRESLERİMİZDEN BİZLERE ULAŞARAK EŞYALARINIZI ANINDA SATABİLİRSİNİZ.