antalyaspot  
HIZMET BOLGELERIMIZ
SON EKLENEN YAZILAR
OTEL EKiPMANLARi
ANTALYA OTEL EŞYASI ALANLAR

ANTALYA SPOT EŞYA

ANTALYA SPOT EŞYA SEKTÖRÜNDE HİZMETİMİZ ÇOK YILLARDIR DEVAM ETMEKTE OLUP ANTALYA VE TÜM İLÇELERDE EŞYA ALIMI YAPAN BİR FİRMAYIZ. ESKİ EŞYA ALIMI OLARAK 2.EL BUZDOLABI 2.EL KOLTUK 2.EL VİTRİN TAKIMI, 2.EL KÖSE TAKIMI FİRMAMIZ EŞYA TARAFINDAN ALINMAKTADIR!

0 543 540 1983 TELEFONUNDAN ARAYARAK YATAK BAZA MASA SANDALYE KLİMA LED LCD TV VS BENZER ÜRÜNLERİN ALIMLARINI YAPABİLİRSİNİZ. Antalya eski eşyacı dükkanlarının en eskilerinden olmaktan her zaman gurur duyarak çalışmaktayız.

Evinizde bulunan ürünlerde eski yeni ne olursa bize resim atın anında fiyatını değerini öğrenin. ESKİ EŞYALARINIZI SATMADAN ÖNCE BİZLERİ AYIRARAK HER ZAMAN HEM ZAMANDAN HEM DE FİYATTAN KARLI ÇIKIN. Bizden fiyat teklifi almadan ürün satışı gerçekleştirirseniz zarar etmeniz yüksek olasılıktır. Bu ticaretten zarar etmek istemiyorsanız mutlaka bizden fiyat teklifi almanızı öneririz.

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA FARKIYLA HER ZAMAN EN İYİ FİYATLARIMIZLA ALIM YAPMAYA TÜM HIZIMIZLA DEVAM ETMEKTEYİZ.

ANTALYA SPOT EŞYA

ANTALYA SPOT EŞYA

ANTALYA SPOT EŞYA  firması olarak haftanın her gün çalışmata olup sadece telefonumuzu arayıp adresinizi vermeniz yeterlidir. Çalışma arkadaşlarımız adresinize gelerek eşyalarınıza muhakkat fiyat vereceklerdir. ESKİ YENİ GÖZ ARDI ETMEYİN VE SATACAĞINIZ ÜRÜNÜN FİYAT BİLGİSİNİ ALMAK İÇİN SADECE ARAYIN.

BUJZDOLABI ÇAMAŞIR MNAKİNESİ BÜRO TAKIMI OTEL EŞYASI HURDA ÇOCUK ODALARI İKİNCİ EL MOBİLYA KULLANILMIŞ BEYAZ EŞYA HEPSİNİ İYİ FİYATLARA ALIM YAPMAKTAYIZ. TELEFON ETTİĞİNİZ ZAMAN GELİP ALIM YAPAN ARKADAŞLAR AYNI GÜN İÇİNDE ADRESTE OLUP SİZDEN ÜRÜNLERİ ALMAYA GELECEKLERDİR. LARA SPOT İKİNCİ EL KONYAALTI KEPEZ ESKİ EŞYACI VARSAK SPOT VE DAHA BİR ÇOK BÖLGE TEMSİLCİLERİMİZ VARDIR.

OTURDUĞUNUZ YERDEN EŞYA SATMAK ÇOK KOLAY ARTIK. BİR TELEFON YARIM SAATE ANTALYA SPOT YETKİLİLERİ KAPINIZA GELEREK EŞYA ALIYORLAR BU KADAR KOLAY OLAN BİR İKİNCİ EL EŞYA ALIŞ VERİŞİDİR.

BU İŞ NEDEN BU KADAR KOLAY DİYE DÜŞÜNMEYİN ÇÜNKÜ İKİNCİ EL EŞYHADA ÇOK UZUN YILLAR ÇALIŞMAKTAYIZ. KLİMA ALIMLARINDAKİ SÖKME İŞİNE KADAR GELİP YERİNDE YAPIYORUZ. TELEFON 05435401983 ARAMANIZ YETERLİDİR

Eski kullanmadığınız eşyaları en iyi fiyat ile bizlere satabilirsiniz. Ayrıca bu ticarette sizin yorulmamanız adına kargo ve paketleme işlemlerini de biz yapmaktayız. Üstelik bunun için sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. ANTALYA SPOT FİRMAMIZ ADINA HUZUR DOLU GÜNLER DİLEKLERİMİZLE…

ANTALYA SPOT EŞYA İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ…

ANTALYA SPOT

ikinci El Esyalari Degerinden Alim Yapiyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL MOBiLYA

Mobilyalarinizi Nakit Olarak Aliyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

iKiNCi EL BEYAZ ESYA

Buzdolabi Firin Camasir Bulasik Makineleri

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

2.EL BURO OFiS ESYASi

Masa Sandalye Buro Mobilyalari Koltuk

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OTEL EKiPMANLARi

Otel Esyalari Hurda Harfiyat Krom Malzemeler

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
Call Now Button
Open chat