HİZMET BÖLGELERİMİZ
İKİNCİ EL EŞYA | ANTALYA SPOT | 0543 540 1983 | ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA
antalyaspot

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA

10 yıllık ikinci el eşya mağazası olarak temiz ve kaliteli ürünler ile spot eşya satışı yapmaktayız. Ayrıca ikinci el eşyalarını satmak isteyenlere de, yerinde ürün incelemesi yaparak anında nakit ödeme gerçekleştiriyoruz. 2.el eşya statüsündeki salon takımı, oturma grubu, yatak, baza gibi mobilyalarınız bize satabilirsiniz. Aynı şekilde ikinci el beyaz eşya alanında da aklınıza gelebilecek tüm elektronik eşyaları satın alabiliriz. Eskiyen veya kullanılmayan eşyalarınızı değerinden bize satmak için Whatsapp uygulamasını kullanabilirsiniz.

Firmamız Whatsapp numarası 0543 540 1983.

Antalya ikinci el eşya alanında verdiğimiz hizmetler ürün alışverişi ile sınırlı değildir. Eşya alan veya satan tüketicilere ücretsiz kargo hizmeti de vermekteyiz. Whasapp uygulaması, telefon ya da mail aracılığıyla bizlere ulaşan kişilerin eşyaları incelenerek fiyat teklifi yapılmaktadır. Ücreti kabul eden müşterimizin tüm eşyalar, ekip arkadaşlarımız tarafından paketlenir ve taşınması gerçekleştirilir. 2.el eşya alanlar sektöründe ücret olarak, ürün alışlarında en iyi teklifin bizde olduğundan emin olunuz!

Çünkü ikinci el beyaz eşya ve mobilya alım-satımlarında kârlılık için değil müşteri memnuniyeti için kaliteli hizmet vermekteyiz. Buna bağlı olarak da söz konusu olan hizmetler için müşterilerimizden ücret istemiyoruz. Antalya ikinci el eşya ticaretlerinizde bizi tercih ederseniz, iletişim sayfamızda bulunan adresler aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2.el eşya alımlarınızda da mağazamızı ziyaret ederek, beğendiğiniz ürünün paketlenmesi talep edebilirsiniz. Böylece alternatif ürünleri değerlendirme şansı da bulmuş olursunuz.

antalyaevkur
2.EL EŞYA SATIŞI kepez ikinci el eşya antalya 2 el eşya alan yer LARA SPOTÇULAR liman ikinci el eşya 2 EL EŞYA SPOT EŞYALARI ANTALYA KONYAALTI SPOT 2 el eşya alanlar antalya İKİNCİ EL EŞYA lara spot Uncalı eşya alanlar 2.el spot EŞYA SATMAK İSTİYORUM Altınkum ikinci el eşya spot evkur ANTALYA SPOT SPOT EŞYA GÜRSU İKİNCİ EL EŞYA ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA İKİNCİ EL EŞYA ALAN YER 2.EL EŞYALAR liman spot SOĞUKSU SPOT antalya ikinci el eşya fiyatları manavgat spot kullanılmış eşya alanlar İKİNCİ EL EŞYA FİYATLARI İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER SPOT EŞYA FİYATLARI 2.EL EŞYA ALAN YERLER antalya evkur gürsu spot antalya eşya alanlar ikinci el eşya antalya lara ikinci el eşya kepez spot ANTALYA OTEL EŞYASI ALANLAR OTEL EŞYASI ALANLAR konyaaltı spot antalya spot eşya lara evkur SPOTÇULAR gürsu 2 el eşya alanlar İKİNCİ EL EŞYALAR antalya lara spotçular ANTALYA 2 EL EŞYA LARA EŞYA ALANLAR SPOT EŞYALAR ikinci el eşya alanlar
#

ANTALYA SPOT

Her Türlü Eşyalarınızı Nakit Alıyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OTEL EKİPMANLARI

Otel Pansiyon Eşyalarınızı Alım Yapmaktayız

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
mobilya

KOLTUK VE MOBİLYALAR

Mobilya Koltuk Takımları ve Yatak Bazalar

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
beyazesya

BEYAZ EŞYALAR

Her Modelde Beyaz Eşyalarınızı Alıyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
NAKLİYE

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın