antalyaspot  
HIZMET BOLGELERIMIZ
SON EKLENEN YAZILAR
OTEL EKiPMANLARi
ANTALYA OTEL EŞYASI ALANLAR

İKİNCİ EL EŞYA

10 yıllık 2.el eşya mağazası olarak temiz ve kaliteli ürünler ile spot eşya satışı yapmaktayız. Ayrıca ikinci el eşyalarını satmak isteyenlere de, yerinde ürün incelemesi yaparak anında nakit ödeme gerçekleştiriyoruz. 2.el eşya statüsündeki salon takımı, oturma grubu, yatak, baza gibi mobilyalarınız bize satabilirsiniz. Aynı şekilde ikinci el beyaz eşya alanında da aklınıza gelebilecek tüm elektronik eşyaları satın alabiliriz. Eskiyen veya kullanılmayan eşyalarınızı değerinden bize satmak için Whatsapp uygulamasını kullanabilirsiniz.

İKİNCİ EL EŞYAİKİNCİ EL EŞYA Firmamız Whatsapp numarası 0543 540 1983.

Antalya ikinci el eşya alanında verdiğimiz hizmetler ürün alışverişi ile sınırlı değildir. Eşya alan veya satan tüketicilere ücretsiz kargo hizmeti de vermekteyiz. Whasapp uygulaması, telefon ya da mail aracılığıyla bizlere ulaşan kişilerin eşyaları incelenerek fiyat teklifi yapılmaktadır. Ücreti kabul eden müşterimizin tüm eşyalar, ekip arkadaşlarımız tarafından paketlenir ve taşınması gerçekleştirilir. 2.el eşya alanlar sektöründe ücret olarak, ürün alışlarında en iyi teklifin bizde olduğundan emin olunuz!

İKİNCİ EL EŞYAÇünkü Antalya ikinci el beyaz eşya ve mobilya alım-satımlarında kârlılık için değil müşteri memnuniyeti için kaliteli hizmet vermekteyiz. Buna bağlı olarak da söz konusu olan hizmetler için müşterilerimizden ücret istemiyoruz. Antalya ikinci el eşya ticaretlerinizde bizi tercih ederseniz, iletişim sayfamızda bulunan adresler aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2.el eşya alımlarınızda da mağazamızı ziyaret ederek, beğendiğiniz ürünün paketlenmesi talep edebilirsiniz. Böylece alternatif ürünleri değerlendirme şansı da bulmuş olursunuz.

ANTALYA SPOT

ikinci El Esyalari Degerinden Alim Yapiyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL MOBiLYA

Mobilyalarinizi Nakit Olarak Aliyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

iKiNCi EL BEYAZ ESYA

Buzdolabi Firin Camasir Bulasik Makineleri

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

2.EL BURO OFiS ESYASi

Masa Sandalye Buro Mobilyalari Koltuk

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OTEL EKiPMANLARi

Otel Esyalari Hurda Harfiyat Krom Malzemeler

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
Call Now Button
Open chat