HİZMET BÖLGELERİMİZ
OTEL HURDA | ANTALYA SPOT | 0543 540 1983 | ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA
antalyaspot
otel hurda

otel hurda

OTEL HURDA ALIMI

Otel hurda alımı yapan firmamız ikinci el eşyaların tamamı ile ilgili alım satım yapmakla beraber, otel pansiyon tatil köylerinin ikinci el ve sıfır eşyalarını da yerinde nakit olarak almaktadır.

OTEL ALIMLARIMIZDA OTEL BÜNYENİZDE BULUNAN HER TÜRLÜ OTEL EKİPMANLARINIZI YERİNDE NAKİT OLARAK ALIYORUZ. SATMAYI YADA DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ OTELİNİZDE BULUNAN EŞYALARINIZI BİZLERE TELEFON AÇARAK ANINDA SATIM YAPABİLİRSİNİZ.

OTEL HURDA

OTEL HURDA

Otelinizi yıkarak yerinde tekrar inşaat yapmak istiyor ve otelinizi yıkmak için sağlam güvenilir ve hızlı bir firma arıyorsanız;

Biz Antalya spot müşterilerine bu hizmeti de vermekteyiz.

Otel ekipmanları alımı dışında firmamız otel hafriyat hurda işlerini de yapmaktadır.

Otel Huda alım işlerimizde yer ve bölgeniz nerede olursa olsun, oteliniz yada tatil köyünüz kaç katlı ve ne kadar büyük olursa olsun her çeşit hafriyat işlerinizi ve hurda alım işlerinizi en uygun fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz.

Uzun yılladır yapmış olduğumuz ve referans sağladığımız firmalarımızın bilgilerine bizimle iletişim kurarak öğrenme şansınız vardır. Sizde bizlerle uzun yıllar güvenli ve hesaplı bir şekilde çalışmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşınız.

antalyaevkur
2.EL EŞYA SATIŞI OTEL EŞYASI ALANLAR SPOT EŞYALAR ANTALYA SPOT 2.el spot manavgat spot gürsu spot spot evkur gürsu 2 el eşya alanlar antalya lara spotçular SPOT EŞYALARI ikinci el eşya alanlar ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER İKİNCİ EL EŞYA FİYATLARI kepez ikinci el eşya antalya evkur 2.EL EŞYALAR liman spot ANTALYA KONYAALTI SPOT EŞYA SATMAK İSTİYORUM İKİNCİ EL EŞYALAR SPOT EŞYA FİYATLARI antalya ikinci el eşya fiyatları 2 EL EŞYA antalya spot eşya konyaaltı spot ANTALYA OTEL EŞYASI ALANLAR 2.EL EŞYA ALAN YERLER Uncalı eşya alanlar liman ikinci el eşya ikinci el eşya antalya lara ikinci el eşya Altınkum ikinci el eşya İKİNCİ EL EŞYA ALAN YER GÜRSU İKİNCİ EL EŞYA lara spot SPOTÇULAR kepez spot lara evkur LARA SPOTÇULAR kullanılmış eşya alanlar antalya eşya alanlar LARA EŞYA ALANLAR ANTALYA 2 EL EŞYA 2 el eşya alanlar antalya İKİNCİ EL EŞYA SOĞUKSU SPOT SPOT EŞYA antalya 2 el eşya alan yer
#

ANTALYA SPOT

Her Türlü Eşyalarınızı Nakit Alıyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OTEL EKİPMANLARI

Otel Pansiyon Eşyalarınızı Alım Yapmaktayız

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
mobilya

KOLTUK VE MOBİLYALAR

Mobilya Koltuk Takımları ve Yatak Bazalar

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
beyazesya

BEYAZ EŞYALAR

Her Modelde Beyaz Eşyalarınızı Alıyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
NAKLİYE

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın