HİZMET BÖLGELERİMİZ
OTEL HURDA | ANTALYA SPOT | 0543 540 1983 | ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA
antalyaspot
otel hurda

otel hurda

OTEL HURDA ALIMI

Otel hurda alımı yapan firmamız ikinci el eşyaların tamamı ile ilgili alım satım yapmakla beraber, otel pansiyon tatil köylerinin ikinci el ve sıfır eşyalarını da yerinde nakit olarak almaktadır.

OTEL ALIMLARIMIZDA OTEL BÜNYENİZDE BULUNAN HER TÜRLÜ OTEL EKİPMANLARINIZI YERİNDE NAKİT OLARAK ALIYORUZ. SATMAYI YADA DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ OTELİNİZDE BULUNAN EŞYALARINIZI BİZLERE TELEFON AÇARAK ANINDA SATIM YAPABİLİRSİNİZ.

OTEL HURDA

OTEL HURDA

Otelinizi yıkarak yerinde tekrar inşaat yapmak istiyor ve otelinizi yıkmak için sağlam güvenilir ve hızlı bir firma arıyorsanız;

Biz Antalya spot müşterilerine bu hizmeti de vermekteyiz.

Otel ekipmanları alımı dışında firmamız otel hafriyat hurda işlerini de yapmaktadır.

Otel Huda alım işlerimizde yer ve bölgeniz nerede olursa olsun, oteliniz yada tatil köyünüz kaç katlı ve ne kadar büyük olursa olsun her çeşit hafriyat işlerinizi ve hurda alım işlerinizi en uygun fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz.

Uzun yılladır yapmış olduğumuz ve referans sağladığımız firmalarımızın bilgilerine bizimle iletişim kurarak öğrenme şansınız vardır. Sizde bizlerle uzun yıllar güvenli ve hesaplı bir şekilde çalışmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşınız.

antalyaevkur
konyaaltı spot Uncalı eşya alanlar İKİNCİ EL EŞYA SPOT EŞYALARI spot evkur liman ikinci el eşya 2 EL EŞYA antalya ikinci el eşya fiyatları manavgat spot liman spot antalya lara spotçular lara ikinci el eşya SOĞUKSU SPOT antalya 2 el eşya alan yer ikinci el eşya antalya 2.EL EŞYA SATIŞI antalya spot eşya 2 el eşya alanlar antalya ANTALYA KONYAALTI SPOT antalya eşya alanlar lara evkur 2.EL EŞYA ALAN YERLER kullanılmış eşya alanlar ikinci el eşya alanlar gürsu 2 el eşya alanlar İKİNCİ EL EŞYALAR Altınkum ikinci el eşya LARA SPOTÇULAR İKİNCİ EL EŞYA FİYATLARI SPOT EŞYALAR İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER EŞYA SATMAK İSTİYORUM ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA ANTALYA SPOT kepez ikinci el eşya antalya evkur ANTALYA OTEL EŞYASI ALANLAR SPOTÇULAR lara spot LARA EŞYA ALANLAR 2.EL EŞYALAR 2.el spot kepez spot OTEL EŞYASI ALANLAR GÜRSU İKİNCİ EL EŞYA SPOT EŞYA FİYATLARI SPOT EŞYA ANTALYA 2 EL EŞYA İKİNCİ EL EŞYA ALAN YER gürsu spot
#

ANTALYA SPOT

Her Türlü Eşyalarınızı Nakit Alıyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OTEL EKİPMANLARI

Otel Pansiyon Eşyalarınızı Alım Yapmaktayız

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
mobilya

KOLTUK VE MOBİLYALAR

Mobilya Koltuk Takımları ve Yatak Bazalar

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
beyazesya

BEYAZ EŞYALAR

Her Modelde Beyaz Eşyalarınızı Alıyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
NAKLİYE

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın