HİZMET BÖLGELERİMİZ
OTEL HURDA | ANTALYA SPOT | 0543 540 1983 | ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA
antalyaspot
otel hurda

otel hurda

OTEL HURDA ALIMI

Otel hurda alımı yapan firmamız ikinci el eşyaların tamamı ile ilgili alım satım yapmakla beraber, otel pansiyon tatil köylerinin ikinci el ve sıfır eşyalarını da yerinde nakit olarak almaktadır.

OTEL ALIMLARIMIZDA OTEL BÜNYENİZDE BULUNAN HER TÜRLÜ OTEL EKİPMANLARINIZI YERİNDE NAKİT OLARAK ALIYORUZ. SATMAYI YADA DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ OTELİNİZDE BULUNAN EŞYALARINIZI BİZLERE TELEFON AÇARAK ANINDA SATIM YAPABİLİRSİNİZ.

OTEL HURDA

OTEL HURDA

Otelinizi yıkarak yerinde tekrar inşaat yapmak istiyor ve otelinizi yıkmak için sağlam güvenilir ve hızlı bir firma arıyorsanız;

Biz Antalya spot müşterilerine bu hizmeti de vermekteyiz.

Otel ekipmanları alımı dışında firmamız otel hafriyat hurda işlerini de yapmaktadır.

Otel Huda alım işlerimizde yer ve bölgeniz nerede olursa olsun, oteliniz yada tatil köyünüz kaç katlı ve ne kadar büyük olursa olsun her çeşit hafriyat işlerinizi ve hurda alım işlerinizi en uygun fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz.

Uzun yılladır yapmış olduğumuz ve referans sağladığımız firmalarımızın bilgilerine bizimle iletişim kurarak öğrenme şansınız vardır. Sizde bizlerle uzun yıllar güvenli ve hesaplı bir şekilde çalışmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşınız.

antalyaevkur
İKİNCİ EL EŞYALAR antalya spot eşya antalya evkur 2 EL EŞYA SPOTÇULAR liman spot İKİNCİ EL EŞYA ALAN YER antalya ikinci el eşya fiyatları LARA EŞYA ALANLAR ANTALYA OTEL EŞYASI ALANLAR OTEL EŞYASI ALANLAR kepez spot gürsu 2 el eşya alanlar 2.EL EŞYA SATIŞI SPOT EŞYA ANTALYA KONYAALTI SPOT Altınkum ikinci el eşya 2.EL EŞYA ALAN YERLER ikinci el eşya antalya gürsu spot 2 el eşya alanlar antalya lara ikinci el eşya Uncalı eşya alanlar konyaaltı spot ikinci el eşya alanlar lara evkur 2.el spot antalya 2 el eşya alan yer manavgat spot ANTALYA SPOT İKİNCİ EL EŞYA ANTALYA 2 EL EŞYA liman ikinci el eşya antalya eşya alanlar ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA lara spot antalya lara spotçular EŞYA SATMAK İSTİYORUM SOĞUKSU SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER spot evkur SPOT EŞYALARI İKİNCİ EL EŞYA FİYATLARI kullanılmış eşya alanlar LARA SPOTÇULAR SPOT EŞYA FİYATLARI kepez ikinci el eşya SPOT EŞYALAR GÜRSU İKİNCİ EL EŞYA 2.EL EŞYALAR
#

ANTALYA SPOT

Her Türlü Eşyalarınızı Nakit Alıyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OTEL EKİPMANLARI

Otel Pansiyon Eşyalarınızı Alım Yapmaktayız

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
mobilya

KOLTUK VE MOBİLYALAR

Mobilya Koltuk Takımları ve Yatak Bazalar

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
beyazesya

BEYAZ EŞYALAR

Her Modelde Beyaz Eşyalarınızı Alıyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
NAKLİYE

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın