HİZMET BÖLGELERİMİZ
OTEL HURDA | ANTALYA SPOT | 0543 540 1983 | ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA
antalyaspot
otel hurda

otel hurda

OTEL HURDA ALIMI

Otel hurda alımı yapan firmamız ikinci el eşyaların tamamı ile ilgili alım satım yapmakla beraber, otel pansiyon tatil köylerinin ikinci el ve sıfır eşyalarını da yerinde nakit olarak almaktadır.

OTEL ALIMLARIMIZDA OTEL BÜNYENİZDE BULUNAN HER TÜRLÜ OTEL EKİPMANLARINIZI YERİNDE NAKİT OLARAK ALIYORUZ. SATMAYI YADA DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ OTELİNİZDE BULUNAN EŞYALARINIZI BİZLERE TELEFON AÇARAK ANINDA SATIM YAPABİLİRSİNİZ.

OTEL HURDA

OTEL HURDA

Otelinizi yıkarak yerinde tekrar inşaat yapmak istiyor ve otelinizi yıkmak için sağlam güvenilir ve hızlı bir firma arıyorsanız;

Biz Antalya spot müşterilerine bu hizmeti de vermekteyiz.

Otel ekipmanları alımı dışında firmamız otel hafriyat hurda işlerini de yapmaktadır.

Otel Huda alım işlerimizde yer ve bölgeniz nerede olursa olsun, oteliniz yada tatil köyünüz kaç katlı ve ne kadar büyük olursa olsun her çeşit hafriyat işlerinizi ve hurda alım işlerinizi en uygun fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz.

Uzun yılladır yapmış olduğumuz ve referans sağladığımız firmalarımızın bilgilerine bizimle iletişim kurarak öğrenme şansınız vardır. Sizde bizlerle uzun yıllar güvenli ve hesaplı bir şekilde çalışmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşınız.

antalyaevkur
LARA SPOTÇULAR antalya eşya alanlar ANTALYA OTEL EŞYASI ALANLAR liman ikinci el eşya Uncalı eşya alanlar lara evkur kepez spot Altınkum ikinci el eşya ANTALYA 2 EL EŞYA konyaaltı spot ikinci el eşya alanlar antalya 2 el eşya alan yer spot evkur liman spot İKİNCİ EL EŞYA FİYATLARI ANTALYA KONYAALTI SPOT SOĞUKSU SPOT 2.EL EŞYALAR antalya lara spotçular 2.EL EŞYA SATIŞI ikinci el eşya antalya OTEL EŞYASI ALANLAR 2.el spot LARA EŞYA ALANLAR SPOT EŞYALAR İKİNCİ EL EŞYALAR gürsu spot SPOT EŞYA FİYATLARI lara spot İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER SPOT EŞYALARI gürsu 2 el eşya alanlar manavgat spot GÜRSU İKİNCİ EL EŞYA 2 EL EŞYA ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA İKİNCİ EL EŞYA ALAN YER EŞYA SATMAK İSTİYORUM 2.EL EŞYA ALAN YERLER kepez ikinci el eşya SPOT EŞYA 2 el eşya alanlar antalya antalya spot eşya kullanılmış eşya alanlar İKİNCİ EL EŞYA ANTALYA SPOT antalya ikinci el eşya fiyatları lara ikinci el eşya antalya evkur SPOTÇULAR
#

ANTALYA SPOT

Her Türlü Eşyalarınızı Nakit Alıyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OTEL EKİPMANLARI

Otel Pansiyon Eşyalarınızı Alım Yapmaktayız

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
mobilya

KOLTUK VE MOBİLYALAR

Mobilya Koltuk Takımları ve Yatak Bazalar

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
beyazesya

BEYAZ EŞYALAR

Her Modelde Beyaz Eşyalarınızı Alıyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
NAKLİYE

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın