Cuma, Haziran 7ANTALYA SPOT - İKİNCİ EL EŞYA
Shadow

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA 

Antalya ikinci el eşya Firması İl İl Her Bölgeden Ne Çeşit Olursa Olsun Ne Kadar Kullanılmış Olursa Olsun Ev, Otel, İş yeri Malzemelerini Nakit Olarak Yerinde Alım Yapıyor. İkinci el eski eşya alım yada satımlarımızda ilk başta eşyanın piyasa değeri nedir o düşünülür. Eğer ki müşterimiz piyasanın üstünde bir fiyat düşünüyor ise maalesef alışverişimi gerçekleşmiyor ve bunu müşterimize açıklaması yapılmaktadır.

Eşya alırken piyasadan yüksek fiyata almaya çalışan ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA eşya ayrımı yapmadan mobilyalardan yatak odası takımı, vitrin takımı, genç odası takımı, çocuk odası takımı, yatak ranza takımları olmak üzere her çeşit ürün almaktadır. 

Beyaz eşyalarda aynı şekilde Antalya ikinci el eşya firmamız sayesinde alım yapılmaktadır. mesela 5 yıllık bir bulaşık makinesi yada çamaşır makinesi hangi model olursa olsun nerede olursa olsun personellerimiz gidip yerinde alım yapmaktadırlar. Eşya alımlarımızda nakliye taşıma firmamıza ait olup müşterilerimizden hiçbir ücret talep etmemekteyiz.

 ,

İKİNCİ EL EŞYA ALIMLARIMIZI HER GÜN YERİNDE VE DEĞERİNDE YAPMAKTAYIZ. ELİNİZDE BULUNAN HER TÜRLÜ 2 EL EŞYALARINIZI  NAKİT OLARAK ALIM YAPMAKTA OLAN ANTALYA SPOT 1999 YILINDAN BU GÜNE KADAR ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR SEKTÖRÜNDE GÜVEN İLE GÖREV YAPMAKTA OLUP SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZDEN GELECEK TELEFONLARI BEKLEMEKTEDİRLER.SİZLERDE İKİNCİ EL EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. 

ANTALYA SPOT

Firma görevlileri en kısa zamanda sizlerin çağrılarınıza geri dönüş yaparak adresinize çok kısa sürede ulaşmaktadırlar. Evet artık internet çağında olduğumuz içinde evinizden yada iş yerinizden çıkmadan eşyalarınızın değerini öğrenmektesiniz. 

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA 

Bunu mail, Facebook yada Whatsaptan bize satmayı düşündüğünüz eşyaların resimlerini atarak yapmaktasınız. Sadece 5 dakika içerisinde biz sizlere eşyalarınızı ne fiyata alacağımızı söylemekteyiz.

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA Eğer ki fiyat konusunda hem fikir olunur ise bize adresinizi veriyorsunuz ve ekip arkadaşlarımız çok az bir zaman sonra adresinize ulaşarak eşyalarınızı almaktadırlar.