Pazartesi, Haziran 10ANTALYA SPOT - İKİNCİ EL EŞYA
Shadow

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE ANTALYA SPOT FİRMASININ BU ZAMANA KADAR YAPMIŞ OLDUKLARI İŞ KONUSU HAKKINDA BİLGİ VERMEKTEYİZ.ANTALYA SPOT FİRMAMIZ 2000 YILINDA ANTALYA GÜLLÜK DENİZ MAHALLESİ 128. SOKAKTA KURULMUŞTUR. İKİNCİ EL EV EŞYALARI OFİS BÜRO TAKIMLARI VE OTEL EKİPMANLARI ALIM SATIMI YAPAN FİRMAMIZ AYNI ZAMANDA EVDEN EVE NAKLİYE İŞLERİ DE YAPMAKTADIR.

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAKTA OLAN EKİP ARKADAŞLARIMIZ MOBİLYA USTASI SÖKÜM VE KURUMLARDA ÇALIŞMAK ÜZERE, ŞÖFÖR ARKADAŞLARIMIZ NAKLİYE İŞLERİMİZDE, TAŞIMA İŞİ YAPAN ARKADAŞLARIMIZ SATTIĞIMIZ VE ALDIĞIMIZ EŞYALARIN TAŞINMASINDA GÖREV YAPMAKTADIR.

HAKKIMIZDA OLARAK HER TÜRLÜ BİLGİ BURADA MEVCUTTUR…

ALIM VE SATIMDAN SORUMLU SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ İSE HEM İŞ YERİNDEKİ ÜRÜNLERİMİZİN SATIŞINDA HEMDE SİZ MÜŞTERİLERİMİN EVLERİ OFİSLERİ YADA OTELLERİNDE BULUNAN VE SATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ EŞYALARIN ALIMLARINDA GÖREV YAPMAKTADIRLAR.

PEKİ 2 EL EŞYALARI ALIMLARINI YADA SATIMLARINI NASIL VE NE ŞARTLARDA YAPMAKTAYIZ. ASLINDA İKİNCİ EL EŞYANIN EN ÖNEMLİ VE EN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KONUDA BU BİZCE.HAKKIMIZDA

ANTALYA SPOT OLARAK EŞYALARINIZI NASIL ALDIĞIMIZI HAKKIMIZDA SAYFASI ARACILIĞIYLA İNCELEYEBİLİRSİNİZ!

  • SİZ SATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ EŞYALARIN RESİMLERİNİ BİZLERE GÖNDERİYORSUNUZ.
  • SATIŞ TEMSİLCİMİZ SİZLERE FİYAT VERİYORLAR.
  • ANLAŞMA SAĞLANIRSA EKİP ARKADAŞLARIMIZ ADRESİNİZE GELİYORLAR.
  • EŞYA TAŞIMA VE YÜKLEME İŞLEMİ OLUYOR.
  • EŞYALARINIZIN ÜCRETİ KAPINIZDA ÖDENİYOR.
  • VE ALIŞVERİŞİMİZİ TAMAMLIYORUZ.

HAKKIMIZDA BÖLÜMÜNDEN SİZDE EĞER Kİ GÜVENLİ VE MEMNUNİYET İÇERİSİNDE EŞYALARINIZI SATMAK YADA ALIM YAPMAK İSTİYORSANIZ BİZLERLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

ANTALYA SPOT FİRMASI OLARAK SAĞLIKLI VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ…