HİZMET BÖLGELERİMİZ
HAKKIMIZDA | ANTALYA SPOT | 0543 540 1983 | ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA
antalyaspot
Antalya Spot Hakkımızda Sayfası

Antalya Spot Hakkımızda Sayfası

HAKKIMIZDA BÖLÜMÜNDE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE ANTALYA SPOT FİRMASININ BU ZAMANA KADAR YAPMIŞ OLDUKLARI İŞ KONUSU HAKKINDA BİLGİ VERMEKTEYİZ.

ANTALYA SPOT FİRMAMIZ 2000 YILINDA ANTALYA GÜLLÜK DENİZ MAHALLESİ 128. SOKAKTA KURULMUŞTUR. İKİNCİ EL EV EŞYALARI OFİS BÜRO TAKIMLARI VE OTEL EKİPMANLARI ALIM SATIMI YAPAN FİRMAMIZ AYNI ZAMANDA EVDEN EVE NAKLİYE İŞLERİ DE YAPMAKTADIR.

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAKTA OLAN EKİP ARKADAŞLARIMIZ MOBİLYA USTASI SÖKÜM VE KURUMLARDA ÇALIŞMAK ÜZERE, ŞÖFÖR ARKADAŞLARIMIZ NAKLİYE İŞLERİMİZDE, TAŞIMA İŞİ YAPAN ARKADAŞLARIMIZ SATTIĞIMIZ VE ALDIĞIMIZ EŞYALARIN TAŞINMASINDA GÖREV YAPMAKTADIR.

ALIM VE SATIMDAN SORUMLU SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ İSE HEM İŞ YERİNDEKİ ÜRÜNLERİMİZİN SATIŞINDA HEMDE SİZ MÜŞTERİLERİMİN EVLERİ OFİSLERİ YADA OTELLERİNDE BULUNAN VE SATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ EŞYALARIN ALIMLARINDA GÖREV YAPMAKTADIRLAR.

PEKİ 2 EL EŞYALARI ALIMLARINI YADA SATIMLARINI NASIL VE NE ŞARTLARDA YAPMAKTAYIZ. ASLINDA İKİNCİ EL EŞYANIN EN ÖNEMLİ VE EN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KONUDA BU BİZCE.

ANTALYA SPOT OLARAK EŞYALARINIZI NASIL ALDIĞIMIZI HAKKIMIZDA SAYFASI ARACILIĞIYLA İNCELEYEBİLİRSİNİZ!

  • SİZ SATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ EŞYALARIN RESİMLERİNİ BİZLERE GÖNDERİYORSUNUZ.

  • SATIŞ TEMSİLCİMİZ SİZLERE FİYAT VERİYORLAR.

  • ANLAŞMA SAĞLANIRSA EKİP ARKADAŞLARIMIZ ADRESİNİZE GELİYORLAR.

  • EŞYA TAŞIMA VE YÜKLEME İŞLEMİ OLUYOR.

  • EŞYALARINIZIN ÜCRETİ KAPINIZDA ÖDENİYOR.

  • VE ALIŞVERİŞİMİZİ TAMAMLIYORUZ.

Antalya Spot Firması Hakkımızda Sayfası

Antalya Spot Firması Hakkımızda Sayfası

HAKKIMIDA BÖLÜMÜNDEN SİZDE EĞER Kİ GÜVENLİ VE MEMNUNİYET İÇERİSİNDE EŞYALARINIZI SATMAK YADA ALIM YAPMAK İSTİYORSANIZ BİZLERLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

ANTALYA SPOT FİRMASI OLARAK SAĞLIKLI VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ…

antalyaevkur
2.EL EŞYALAR antalya spot eşya LARA SPOTÇULAR antalya 2 el eşya alan yer İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER konyaaltı spot SOĞUKSU SPOT LARA EŞYA ALANLAR ANTALYA KONYAALTI SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALAN YER spot evkur antalya eşya alanlar SPOT EŞYALAR lara ikinci el eşya ikinci el eşya antalya İKİNCİ EL EŞYALAR antalya ikinci el eşya fiyatları liman spot SPOT EŞYALARI kepez ikinci el eşya 2 EL EŞYA ANTALYA SPOT GÜRSU İKİNCİ EL EŞYA İKİNCİ EL EŞYA FİYATLARI gürsu 2 el eşya alanlar lara evkur manavgat spot gürsu spot 2 el eşya alanlar antalya SPOT EŞYA liman ikinci el eşya Uncalı eşya alanlar 2.el spot OTEL EŞYASI ALANLAR 2.EL EŞYA SATIŞI antalya lara spotçular SPOTÇULAR ANTALYA 2 EL EŞYA ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA Altınkum ikinci el eşya SPOT EŞYA FİYATLARI antalya evkur İKİNCİ EL EŞYA ANTALYA OTEL EŞYASI ALANLAR EŞYA SATMAK İSTİYORUM kepez spot lara spot kullanılmış eşya alanlar 2.EL EŞYA ALAN YERLER ikinci el eşya alanlar
#

ANTALYA SPOT

Her Türlü Eşyalarınızı Nakit Alıyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OTEL EKİPMANLARI

Otel Pansiyon Eşyalarınızı Alım Yapmaktayız

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
mobilya

KOLTUK VE MOBİLYALAR

Mobilya Koltuk Takımları ve Yatak Bazalar

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
beyazesya

BEYAZ EŞYALAR

Her Modelde Beyaz Eşyalarınızı Alıyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
NAKLİYE

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın