antalyaspot  
HIZMET BOLGELERIMIZ
SON EKLENEN YAZILAR
OTEL EKiPMANLARi
KIRCAMİ SPOT
ANTALYAEVKUR

KIRCAMİ SPOT

Kırcami Spotcu mağazaları ikinci el eşyaları da bulabileceğiniz mağazalardır. İnsanlar ellerindeki bütçeyi daha iyi değerlendirmek adına spot eşyalara yada ikinci el eşyalara yönelmektedirler.

Bu anlamda ANTALYA SPOT mağazamızda, Antalya Kırcami’de ikamet eden vatandaşların uğradığı en işlek yerdir. Mağazamızda pek çok türden mobilya elektronik eşya ve çok daha fazlasını uygun fiyatlar dahilinde bulabilirsiniz. Ayrıca Kırcami ikinci el eşya firmamıza elinizdeki eşyaların satışını da yapabilirsiniz.

Kırcami eşya alanlar firmamız sayesinde elinizden çıkarmak istediğiniz ve ikinci el eşya değerinde olan eşyalarınızı belirli bir fiyatta satabilirsiniz. Kırcami evkurcular şirketimiz, 15 yılı aşkındır ikinci el ve spot eşyaların alım ve satımlarını yapmaktadır. Antalya ikinci el eşya mağazamız, bu bölgede güvenilir eşya satışı yapabileceğiniz tek yerdir!

Antalya ve çevre ilçelrinde bulunan her nevi eşyalarınızı değerinden nakit olarak alım yapmakta olan firmamız hergün çalışmaktadır. Sizde ikinci el eşyalarıunzıı nakit olarak aynı gün satmak için bizleri arayabilrisniz.

KIRCAMİ SPOT

Başlıca alım yaptığımız ürünleri saymak gerekirse klima buzdolabı koltuk takımlarıondan başlayarak eski çocuk odaları çekyatlar yatak odası takımları gibi ürünleri yerinde alım yapkamtayız. szide en iyi fiyatlarklarla ürün satmak için tek yapmanız gereken bizleri aramaktır. Antalya spot firması kırcami çevresindende haftanın 7 günü alım yapmaktadır.

Eski denilince aklınıza sadece hurda ürünler gelmesin. mesela yeni bir koltuk takımı aldınız eskisini ne yapacağım diye düşünmeyin.

Arayın bizleri gelip yerinden alım yapalım.

Etiketler:, , , , , ANTALYAEVKURR

ANTALYA SPOT

ikinci El Esyalari Degerinden Alim Yapiyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL MOBiLYA

Mobilyalarinizi Nakit Olarak Aliyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

iKiNCi EL BEYAZ ESYA

Buzdolabi Firin Camasir Bulasik Makineleri

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

2.EL BURO OFiS ESYASi

Masa Sandalye Buro Mobilyalari Koltuk

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OTEL EKiPMANLARi

Otel Esyalari Hurda Harfiyat Krom Malzemeler

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
Call Now Button
Open chat