HİZMET BÖLGELERİMİZ
ANTALYA’DA EVKUR SPOT
antalyaspot

Antalya’da evkur spot mağazası mı arıyorsunuz? Ürün satışı yapmak için hiçbir ekstra ücret talep etmeyen güvenilir bir firmaya mı ihtiyacınız var? Evinizin ya da ofisinizin dekorunu değiştirmek istiyor, fakat bunun için çok fazla bütçeniz yok mu? Tüm bu ihtiyaçlarınızda ve daha fazlasında Antalya Evkur firmamızı arayarak hizmet talep edebilirsiniz. Antalya spot sektöründe 10 yılı aşkın bir süredir çalışan şirketimiz bünyesinde hangi hizmetlerin verildiğini aşağıda sıraladık. Ürün satışlarınızda firmamızın güvenilirliğini referanslarımızın sağlamlığından anlayabilirsiniz. Biz bu sektörde sadece şahıslara değil, bölgenin bilinen şirketlerine ve ülke genelindeki birçok otele ikinci el eşya hizmeti vermekteyiz. Siz de uygun fiyatlı ve sorunsuz bir hizmet almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizi aramak ve talebinizi iletmektir…

ANTALYA’DA EVKUR SPOT HİZMETLERİ

2.el eşya alan yerler için araştırma yapan kişilere evlerindeki veya ofislerindeki tüm ikinci el ürünleri değerinden satın almaktayız.

Antalya’da evkur spot mağazası arayanlar için uygun fiyatlı, nerdeyse piyasanın yarısı ucuzlukta olan ürünlerin satışını yapmaktayız.

– Otelini boşaltacak ya da baştan aşağı dekorasyon değişikliği yapacak olan işletme sahiplerine, komple otel ekipmanlarını satın alarak yardımcı oluyoruz.

– Hurda deyip atacak olduğunuz, sizin değersiz bulduğunuz bizim ise geri dönüşüm için kullanabileceğimiz tüm hurdalarınızı değerinden alıyoruz.

– Ürün satışlarında ve alışlarında kargo, nakliye gibi gerekliler için müşterilerimizden asla ek bir ücret talep etmiyoruz. Tüm hizmetler ekibimiz tarafından ÜCRETSİZ gerçekleşmektedir.

antalyaevkur
Etiketler : , , , ,
ANTALYA KONYAALTI SPOT 2 EL EŞYA SPOT EŞYALARI ANTALYA OTEL EŞYASI ALANLAR antalya ikinci el eşya fiyatları SOĞUKSU SPOT ANTALYA SPOT İKİNCİ EL EŞYALAR antalya 2 el eşya alan yer ikinci el eşya alanlar Uncalı eşya alanlar LARA EŞYA ALANLAR İKİNCİ EL EŞYA FİYATLARI 2.EL EŞYA SATIŞI SPOT EŞYA İKİNCİ EL EŞYA EŞYA SATMAK İSTİYORUM liman ikinci el eşya 2.el spot liman spot lara evkur manavgat spot gürsu spot gürsu 2 el eşya alanlar 2.EL EŞYALAR kepez spot LARA SPOTÇULAR antalya evkur 2 el eşya alanlar antalya antalya spot eşya ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA lara spot İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER GÜRSU İKİNCİ EL EŞYA kullanılmış eşya alanlar spot evkur ANTALYA 2 EL EŞYA SPOTÇULAR 2.EL EŞYA ALAN YERLER antalya lara spotçular konyaaltı spot ikinci el eşya antalya kepez ikinci el eşya SPOT EŞYA FİYATLARI İKİNCİ EL EŞYA ALAN YER SPOT EŞYALAR lara ikinci el eşya antalya eşya alanlar OTEL EŞYASI ALANLAR Altınkum ikinci el eşya
#

ANTALYA SPOT

Her Türlü Eşyalarınızı Nakit Alıyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OTEL EKİPMANLARI

Otel Pansiyon Eşyalarınızı Alım Yapmaktayız

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
mobilya

KOLTUK VE MOBİLYALAR

Mobilya Koltuk Takımları ve Yatak Bazalar

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
beyazesya

BEYAZ EŞYALAR

Her Modelde Beyaz Eşyalarınızı Alıyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
NAKLİYE

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın